Kategorijos

TAM-COAT B81 bituminė pamatų ir stogo danga, 19 kg

TAM-COAT B81 bituminė pamatų ir stogo danga, 19 kg
Gamintojas: TAM-COAT
Kodas: TAM-B81-19
Pristatymas 2-5 d.d.
Kaina: 52.00 €
Kiekis:  
       

Susisiekite su mumis:
8 602 26009

Skvarbi bituminė hidroizoliacinė danga tirštų dažų konsistencijos. Atspari silpnoms rūgštims ir šarmams. Sudėtyje yra skvarbiųjų dalelių, kad kuo giliau įsiskverbtų į paviršių.

Apsaugo paviršius, kur reikalinga plona danga. Pailgina senos stogo dangos tarnavimą, užsandarindama visus įtrūkimus ir įskilimus. Tinka pamatų hidroizoliavimui. Naudojama metalinių konstrukcijų (stogų, tvorų, vamzdžių) sandarinimui ir apsaugai. Galima dengti ant medinių, betoninių, mūrinių paviršių, siekiant juos apsaugoti nuo drėgmės. Naudojama tik lauko sąlygomis.

SAVYBĖS

TAM-COAT B81 – bituminė mastika su pagerintomis sukibimo savybėmis, dėl kurių galima mastiką naudoti net ant truputį drėgno paviršiaus. Išdžiūvusi membrana išlieka pastoviai elastinga. Sudėtyje esantis kaučiukas patikimai užsandarina mikrotrūkius. Membrana skirta hidroizoliavimui ir apsaugai nuo silpnų rūgščių. Sudėtyje yra organinių tirpiklių.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Paviršius turi būti lygus ir tvirtas be ištrupėjusių ertmių ir trūkių. Aštrius kampus, ertmes ir trūkius reikia užtaisyti cementiniu mišiniu. Nuvalyti vandens sankaupas. Nuo paviršiaus reikia nuvalyti visas šiukšles, rūdis, dulkes, tepalas, t.y. visas sukibimą silpninančias medžiagas. Senas stogų dangas prieš hidroizoliavimą reikia suremontuoti perpjaunant pūsles ir visus defektus bei trūkius užsandarinant tiršta bitumine mastika.  

NAUDOJIMAS

Pamatams

Denkite TAM-COAT B81 šepečiu. Denkite 2-3 sluoksnius, priklausomai nuo galimo vandens slėgio. Sekantis sluoksnis dengiamas, kai ankstesnysis visiškai išdžiūvęs. Kampus ir trūkius reikia armuoti stiklo pluošto audiniu. Ant vertikalių paviršių mastika dengiama iš apačios į viršų, atidžiai padengiant visus nelygumus ir poras. Svarbu, kad mastika būtų padengta tolygiai, nepaliekant nepadengtų ar per plonai padengtų plotų.

Stogams.

Denkite TAM-COAT B81 šepečiu. Denkite mažiausiai 2 sluoksniais. Sekantis sluoksnis dengiamas, kai ankstesnysis visiškai išdžiūvęs. Kampus ir trūkius reikia armuoti stiklo pluošto audiniu. TAM-COAT B81 galima dengti ant bet kokio statumo šlaitų. Jei reikia, paviršių pirmiausia nugruntuokite. Jei naudojate TAM-COAT B81 kaip viršutinę stogo dangą, pabarstykite ją mineraliniu užpildu arba nutepkite aliuminiais dažais bitumo pagrindu, kad apsaugotų paviršių nuo UV spindulių poveikio.

Techniniai duomenys

Spalva                      juoda

Džiūvimo laikas      paviršius sausas: 6 valandos

Visiškai išdžiūvusi danga: minimum 24 valandos

Sluoksnių kiekis                   2-3

Kietųjų dalelių                      75%

Išeiga                                  0.5- 0.8 kg/m2

Naudojimo temperatūra         +5-+35°C

 

Visi duomenys paremti laboratoriniais bandymais. Jie gali keistis priklausomai nuo aplinkos temperatūros, drėgmės, paviršiaus porėtumo ir pan.